Logowanie

Login:

Hasło:

Zarejestruj się
Przypomnij

ONKOLOGIA

Diagnostyka onkologiczna związana jest z zastosowaniem dokładniejszych metod w badaniu przedmiotowym, w badaniach obrazowych, badaniu mikroskopowym oraz w badaniach dodatkowych.
Diagnostyka

Aby uzyskać poradę w ośrodku onkologicznym nie wymagane jest skierowanie Osoba zgłaszająca się do onkologa powinna przedstawić wyniki dotychczasowych badań a także karty informacyjne z pobytów szpitalnych.
Gdzie się leczyć?

Adresy ośrodków onkologicznych w Polsce

 

GINEKOLOGIA

Poród jest procesem, który prowadzi do wydalenia na zewnątrz dziecka wraz z łożyskiem i błonami płodowymi. Około 38 tygodnia ciąży płód jest wystarczająco dojrzały, aby opuścić organizm matki i rozpocząć samodzielne życie.
Rezonans magnetyczny w położnictwie

ORTOPEDIA

Zabieg endoprotezoplastyki stawu biodrowego jest operacją planową i jej wykonanie zawsze zależy od zgody chorego. Przebieg choroby zwyrodnieniowej nie jest jednakowy u wszystkich chorych, co wynika przede wszystkim z jej głównej przyczyny.
Biodro

Jeżeli odnosisz wrażenie, że dotychczasowe leczenie farmakologiczne i rehabilitacyjne nie złagodziło bólów oraz nie poprawiło funkcji kolana może nadeszła chwila, aby rozważyć poddanie się operacji wymiany stawu kolanowego (endoprotezoplastyka).
Kolano

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zabieg ten pozwala na uformowanie kształtnych łydek u osób, które borykają się z problemem zbyt szczupłych łydek, nieproporcjonalnych w stosunku do górnych partii kończyn. Nieraz przyczyną są zmiany pourazowe, polio. Implanty pozwalają również zniwelować optycznie krzywe nogi.
Implanty łydek

Zabiegi biorewitalizacyjne skóry mają na celu usunięcie warstwy naskórka wraz z jego niedoskonałościami(blizny, przebarwienia) oraz pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny w skórze-włókien, które stanowią jej “rusztowanie”, decydując o prawidłowym napięciu.
Idealna skóra

Przeszczepy w obrębie twarzy stosuje się w celu rekonstrukcji, powiększania jej poszczególnych części jak również w celu odmłodzenia wyglądu. Przy ich pomocy można powiększyć kości policzkowe, skorygować zbyt mały lub cofnięty podbródek.
Implanty twarzy

STOMATOLOGIA

Pierwsza wizyta u dentysty jest dla dziecka bardzo stresująca dlatego też Rodzice i Lekarz powinni zadbać o jak największy komfort małego pacjenta.
Dziecko u stomatologa

Stomatologia to dziedzina zajmująca się funkcjonowaniem, patologiami i leczeniem zębów, przyzębia, błony śluzowej jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego człowieka.
Stomatologia dla dorosłych

Stomatologia zachowawcza- zajmuje się zarówno zapobieganiem powstawania próchnicy(profilaktyka) jak również leczeniem jej skutków. Istotną częścią tej gałęzi stomatologii jest endodoncja.
Słownik pojęć podstawowych

Copyright © 2006-2014, Wszelkie prawa zastrzeżone Medical Project Poland Sp. z o.o.